O nas

Poznaj nasze kompetnecje

Oddaj kadry i płace w dobre ręce!

Jesteśmy Kadrone

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę kadrowo - płacową, w ramach której przejmujemy procesy płacowe naszych Klientów. Każdorazowo staramy się aby nasza oferta była dostosowana do wymagań i specyficznych uwarunkowań naszych Klientów, a jednocześnie elastyczna i nadążająca za zmianami w organizacji.

 

Prowadzenie spraw pracowniczych jest zadaniem odpowiedzialnym, trudnym i wymagającym dużej precyzji. Wynika to przede wszystkim ze złożoności i obszerności przepisów regulujących tę dziedzinę. Dodatkowo ciągłe zmiany w tej materii wymagają bieżącego ich monitorowania i dostosowywania niezbędnych narzędzi (oprogramowania) do ich obsługi. Dlatego też najkorzystniejsze jest zlecenie tego typu usług firmie zewnętrznej specjalizującej się w ich świadczeniu i zatrudniającej specjalistów w tej dziedzinie.

Łącząc sprawdzone procesy, wiedzę i doświadczenie specjalistów oferujemy gwarancję najwyższej jakości usług. Zapewniamy dyskrecję przy realizacji projektów.

Oferowany przez nas outsourcing kadr i płac jest rozwiązaniem, które umożliwia redukcję kosztów administracyjnych Państwa firmy oraz zapewnia rzetelność i terminowość prowadzonej dokumentacji kadrowej i płacowej.

Nasze kompetencje

Naliczanie wynagrodzeń
Raporty ZUS, US, GUS
Obsługa umów o pracę, umów cywilno-prawnych
Doradztwo kadrowe
Umowy o pracę